środa, 21 września 2011

Program partnerski Interkursy

Czy znasz inny program partnerski oferujący do 95% prowizji od sprzedaży?

http://tiny.pl/h1q29

Zacznijmy konkretnie

Załóżmy, że produkt kosztuje 500 zł. Prowizja dla Partnera wynosi 95%. Jeśli zatem Interanuta zakupi produkt z Twojego polecenia, zarobisz aż 475 zł na transakcji.
Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie zaoferać aż tak duże prowizje? dowiesz się czytając dalszą treść.
 

Co oferujemy?

InterKursy.pl to przede wszystkim platforma edukacyjna. Sprzedajemy ostatnimi czasy najbardziej chodliwy produkt w sieci czyli wiedzę.

Stworzyliśmy samobsługową platformę edukacyjną gdzie każdy Internauta może wgrać swój poradnik w formacie tekstowym lub video. Następnie ustala on prowizję dla partnerów pomiędzy 5 a 95% procentami od sprzedaży, którymi chce się podzielić z partnerami. Internauci, którzy szukają konkretnych rozwiązań (np. jak zrobić sushi) kupują poradnik autora, powodując przy tym naliczenie prowizji partnerskiej.

Co więcej raz zdobyty klient będzie już zawsze generował prowizje polecającemu partnerowi w przyszłości. Poradniki mogą mieć również formę kursów abonamentowych więc tak długo jak klient będzie opłacał abonament za dostęp do materiałów szkoleniowych, tyle razy prowizja będzie naliczana polecającemu partnerowi.Ile mogę zarobić?

Załóżmy, że dostęp do kursu kosztuje 100 zł wpisowego i 50 zł abonamentu każdego miesiąca za dostęp do materiałów.
Autor kursu ustalił prowizję partnerską na poziomie 50%.


Na jednej transakcji zarobisz zatem 50 zł prowizji i przez każdy kolejny miesiąc 25 zł od abonamentu.

Wystarczy zatem jedna transakcja dziennie aby miesięcznie zarabiać 1500 zł i w dodatkowym miesiącu 750 zł na abonamencie.

Jeśli zatem dotrzesz do dużej liczby odbiorców i polecisz dziennie 5 transakcji możesz przy powyższych założeniach liczyć na ponad 7500 zł. O tym, że da się zarobić takie pieniądze przez Internet z pewnością już wiesz, przeglądając choćby TOP rankingi w konkurencyjnych programach partnerskich.


10 konkretnych punktów dla których warto z nami współpracować