piątek, 23 września 2011

Nextranet

O Nextranet.pl


Nextranet.pl, to jeden z największych w Polsce programów partnerskich. Jego działanie opiera się na nowoczesnej formie franchisingu internetowego – modelu współpracy, w którym każdy dostaje od organizatora programu pełne wsparcie marketingowe, dostęp do gotowych materiałów marketingowych oraz możliwość założenia w przyszłości swojego sklepu partnerskiego w sieci Nextranet.pl.
Aktualnie w programie partnerskim Nextranet.pl zarejestrowanych jest ponad 28 tysięcy partnerów, którzy dziennie kierują na strony Nexto.pl lub sklepy sieciowe ponad 15 tysięcy unikalnych użytkowników. Z każdym dniem liczba partnerów w programie partnerskich Nextranet.pl rośnie.

jak dziala nextranet O Nextranet.pl

schemat nextranetu O Nextranet.pl
Centralnym punktem programu partnerskiego Nextranet jest „Cyfrowy magazyn Produktów” – nextoBASE, czerpiący zasoby z Nexto.pl, głównego sklepu całej sieci. To Nexto.pl każdy Sklep Cyfrowy Nextore czerpie Cyfrowe Produkty, które zawierają się w jego ofercie.
Wszyscy Partnerzy polecający Nexto.pl, jak i Ci posiadający swoje Sklepy Cyfrowe Nextore tworzą Sieć pod jedną znaną marką – Programu Partnerskiego Nextranet, co zwiększa ich wiarygodność i szanse powodzenia na rynku. Klienci kupują Cyfrowe Produkty bezpośrednio na Nexto.pl w wyniku polecenia dokonanego przez Partnerów lub w Sklepach Cyfrowych Nextore, na czym owe sklepy zarabiają.
Dołączenie do Programu Partnerskiego Nextranet jest w pełni darmowe – nie ma opłat rejestracyjnych, płatnych licencji, czy abonamentów za uczestnictwo.
Każdy nowy partner dostaje pakiet niezbędnych narzędzi do promocji Cyfrowych Produktów i jest prowadzony krok po kroku przez wszystkie etapy działalności w Programie Partnerskim Nextranet.pl.
Nextranet zapewnia swoim Partnerom pełne wsparcie merytoryczne i techniczne. Z nami możesz zacząć od zaraz bez żadnej wiedzy z zakresu e-commerce, czy programowania. Wystarczy chcieć, a my nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz.
a gdzie pieniadze O Nextranet.pl
Każdy Partner zarabia nawet do 30% prowizji na zakupach klientów, którzy zostali poleceni przez Partnera do Nexto.pl lub Sklepu Sieciowego. Ponadto każdy nowy klient sieci jest przypisywany do Partnera, dzięki któremu złożyłu nas pierwsze zakupy. Dzięki temu Partner zarabia zawsze, bez względu na to, czy klienci kupują potem na Nexto.pl, czy dowolnym innym sklepie w ramach sieci.
Jednym słowem – nie musisz się niczego obawiać, ani niczego organizować. Przystępując do Programu Partnerskiego Nextranet dostajesz wszystko, czego Ci potrzeba do rozpoczęcia w pełni legalnej, profesjonalnej i przede wszystkim bardzo nowatorskiej działalności. Damy Ci Know-How i narzędzia.
Program Partnerski Nextranet stworzony został dla ludzi świadomych przyszłości, a przyszłość to Internet i Cyfrowe Produkty. Program Partnerski Nextranet oferuje Ci udział w Przyszłości od zaraz!