poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Pigułki wiedzy


Czym są pigułki wiedzy, którymi tak ekscytuje się Leonardo?;)
Codziennie poświęcamy od wiele godzin na korzystanie z komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Nie jesteśmy jednak przystosowani do przyswajania skondensowanej wiedzy w dużych dawkach.
Zasypujące nas  ze wszystkich stron treści sprawiają, iż nie mamy czasu, by skupić się na jednej z nich przez dłuższy czas.
Ideą Pigułek Wiedzy jest dostarczenie praktycznych rozwiązań Twoich problemów, bez  wgłębiania się w zbędną teorię.
Pigułki Wiedzy znakomicie ułatwiają drogę rozwoju osobistego i zawodowego. To jest recepta na zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie.
Wiedza przekazywana jest w postaci nagrań wideo z wypowiedziami ekspertów. Nagrania zawierają najistotniejsze aspekty poruszanego tematu. Możesz do nich  wielokrotnie powracać, pomijając mniej ważne fragmenty.
Optymalny czas naszego skupienia się na przekazywanej nam wiedzy to tylko 15 minut. Odpowiednie podanie wiedzy, tak aby nasz mózg nie zdążył się znudzić i nie został przytłoczony za dużą ilością informacji stanowi rozwiązanie problemu. 

To wideo wyjaśni Ci ich ideę. To najnowszy projekt wydawnictwa "Złote myśli" . Edukacja poprzez bezpośrednie konferencje on line. Więcej można się dowiedzieć na stronie: