środa, 23 listopada 2011

To już jutro!

Joel Therien - webinar w czwartek 24.11Pytanie jest następujące: z którego ty jesteś tysiąca?

W najbliższy czwartek odbędzie się przypuszczalnie największy webinar w historii polskiego marketingu internetowego! Ale okazja jest nie licha -  wiele już przez nasz rynek przetoczyło się firm i firemek zajmujących się hostingiem, video mailami, autoresponderami oraz innymi narzędziami online i nic dziwnego, że ludzie się tym interesują - każdy takich narzędzi potrzebuje. Mówiąc każdy mam na myśli tych, którzy chcą budować biznes marketingowy prościej i szybciej. Tym razem jednak mamy do czynienia z czymś odmiennym...

GVO to firma założona przez człowieka z branży, który 15 lat temu działał w MLM i borykał się z tymi samymi problemami, co przeciętna osoba dzisiaj: brak kontaktów, spore koszty podróżowania po kraju w pogoni za rekomendacjami, bardzo drogie usługi internetowe, etc. Joel Theiren - bo on nim mowa - wymyślił wtedy webinary, a także zaczął używać autoresponder - jako jedna z pierwszych osób w tej branży.

Tak powstała jego firma, z której usług dzisiaj korzystają największe nazwiska w świecie marketingu, np. Mike Filsaime. Tak powstały też serwisy Kiosk, HotConference, GVO Conference, a ostatnio Host Then Profits.

Joel Therien poprowadzi specjalny wykład dla marketerów z Polski - w czwartek 24 listopada o godz. 21:00. Opowie w jego trakcie o tym, jak z prostej idei zbudował 7-cyfrowy biznes marketingowy, o swojej drodze w branży, a także o kilku zasadach, które mogą zmienić losy Twojego życia.

Spodziewam się co najmniej 800 uczestników, choć całkiem prawdopodobnie podejdziemy nawet pod rekord Polski w ilości osób biorących udział w jednym webinarze. Tak czy inaczej pobierz swoje zaproszenie z linkiem na tej stronie:

http://tinyurl.com/webinar-therien


Webinar będzie tłumaczony na język polski!!!

Powiedz innym i przekaż im ten link - tego typu wydarzenia dzieją się tylko raz na jakiś czas.

http://tinyurl.com/webinar-therien
W trakcie webinaru Joel przedstawi wchodzący właśnie na rynek serwis GVO POLSKA - zestaw narzędzi marketingowych dla marketerów z Polski i zaraz po tym webinarze będziesz mógł go nawet wypróbować. Joel jest nieprzewidywalny - należy się więc spodziewać nawet jakiś prezentów :)

Zapraszam w czwartkowy wieczór w Lidze Mistrzów Marketingu!

Z pozdrowieniami!


Jacek Dudzic


P.S. Żeby nie było, oto link:
http://tinyurl.com/webinar-therien