poniedziałek, 12 września 2011

Program Pro partner.


ProPartner – spojrzenie z bliska

ProPartner jest pierwszym w Polsce systemem obsługującym e-biznesowe programy partnerskie w modelu ASP (Application Service Provider) i jednocześnie Siecią Programów Partnerskich (affiliate network).
Postanowiliśmy przyjąć właśnie taki model działania z myślą o przyszłości polskiego rynku programów partnerskich. Idea jest prosta. Sprzedawcy, których programy partnerskie obsługujemy, mogą oferować współpracę wszystkim zarejestrowanym u nas Partnerom. I odwrotnie – zarejestrowani u nas Partnerzy mogą swobodnie wybierać spośród produktów i usług oferowanych przez Sprzedawców.
Korzyści odnoszą wszyscy, jak przystało na prawdziwie partnerski układ. Sprzedawcy mogą uruchamiać dla swoich e-biznesów naprawdę skuteczne i dochodowe programy partnerskie. Partnerzy mogą czerpać większe dochody ze swoich stron www, marketingu e-mailowego itp. Polski rynek programów partnerskich wkrótce osiągnie
nowy standard jakości, wyznaczany przez ciągle udoskonalane reguły i mechanizmy ProPartnera.
ProPartner jest szczególnym rodzajem działalności, w której pełny sukces nie byłby możliwy bez sukcesu dwóch głównych fundamentów tego biznesu – Sprzedawców i Partnerów. To właśnie idea wspólnej korzyści wszystkich stron pozwala ProPartnerowi istnieć, dynamicznie się rozwijać i dostarczać coraz lepszych rozwiązań.
ProPartner wymagał długich miesięcy żmudnych przygotowań i setek godzin dyskusji nad najdrobniejszymi szczegółami. Niezbędne było opracowanie i wdrożenie skomplikowanego systemu w formie, której nikt wcześniej w Polsce nie zastosował. W efekcie powstał
system, który pod względem możliwości staje w jednym szeregu z cenionymi zachodnimi rozwiązaniami, takimi jak Commission Junction, LinkShare czy My Affiliate Program.
Dostarczanie polskiemu e-biznesowi kompletnych i skutecznych rozwiązań z zakresu programów partnerskich to wymagające i odpowiedzialne zadanie. Każe bez przerwy dążyć do perfekcji i ciągle udoskonalać to, co już wydaje się doskonałe. I niewiarygodnie fascynujące jest to, że na naszym wysiłku korzystają po prostu wszyscy.